5 Międzynarodowy Kongres Medyczny MEDIC 2021 - ratownicy24.pl

5 Międzynarodowy Kongres Medyczny MEDIC 2021

sprawdź szczegóły

iMedic to naukowy międzynarodowy kongres medyczny o charakterze interdyscyplinarnym, organizowany przez studentów i doktorantów uczelni Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W tym roku zapraszamy młodych naukowców, studentów i doktorantów uczelni medycznych na kolejną, piątą już edycję konferencji. Odbędzie się ona 5 czerwca 2021 roku, dlatego zachęcamy do udziału biernego jak i czynnego w wydarzeniu i zaprezentowania wyników badań naukowych. Rejestracja na konferencję jest możliwa do dnia 27 kwietnia 2021 roku.

Każda edycja stwarza okazję do współpracy i wymiany doświadczeń oraz przemyśleń. W tym roku mamy nadzieję gościć oprócz naukowców z Polski również naukowców z Ukrainy, Czech, Słowacji, Chorwacji, Niemiec, Litwy, Belgii, a także Bośni i Hercegowiny. Z uwagi na aktualną sytuację sanitarno-epidemiologiczną, nasza konferencja będzie miała miejsce na platformie ClickMeeting, w formie online.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza na stronie internetowej: https://imedicongress.cm.umk.pl
Facebook: www.facebook.com/iMEDIC.Bydgoszcz
Instagram: www.instagram.com/imedicbydgoszcz
Twitter: www.twitter.com/iMEDICBydgoszcz

Serdecznie zapraszamy!

reklama
reklama

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.