Resuscytacja.plus - stany zagrożenia życia - rozpoznanie i terapia - ratownicy24.pl

Resuscytacja.plus – stany zagrożenia życia – rozpoznanie i terapia

sprawdź szczegóły

resuscytacja  Zapraszamy do udziału w V edycji konferencji Resuscytacja.plus – stany zagrożenia życia – rozpoznanie i terapia, która odbędzie się 7 listopada 2020 hotelu Park Inn by Radisson Katowice.

Dopełnieniem zwięzłych wykładów, prowadzonych przez wybitnych praktyków, będą warsztaty doskonalące postępowanie w stanach zagrożenia życia.

Defibrylacja, trudne drogi oddechowe, wentylacja, ból, leczenie zawału, USG, trombectomia i nowoczesne leczenie udaru, ciężkie zakażenia, płynoterapia, ocena świadomości po NZK, to tylko część z tematów naszej konferencji.

By uratować chorego, musimy działać wspólnie. Wykłady i warsztaty są  przeznaczone dla medyków  z IP, SOR, ratownictwa, OAiIT , kardiologii i interny. Wszyscy możemy być elementami łańcucha przeżycia. Liczymy na wiele pytań  i udział w dyskusji o tym jak sprawić by więcej osób w Polsce wracało do czynnego życia po zatrzymaniu krążenia.

Konferencja odbywa się pod patronatem Sekcji Resuscytacji i Medycyny Stanów Nagłych Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii i Związku Zawodowego Anestezjologów, a gościem specjalnym, z wykładem w ramach SZKOŁY MISTRZÓW, w 2020 roku, będzie Pan Profesor Waldemar Machała.

Zapraszamy również na wykład ”na czasie”: Ryzyko związane z koronawirusem.

Więcej informacji, program i rejestracja na stronie:

reklama

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.