#KawaDlaMedyka - ratownicy24.pl

#KawaDlaMedyka

#KawaDlaMedyka
fot.iStock

Popularna sieć kawiarni uruchomiła akcję dla ratowników medycznych, pielęgniarek, lekarzy i diagnostów laboratoryjnych. Oprócz darmowej kawy będzie można dostać również herbatę.

Pandemia to trudny czas dla wszystkich, ale w szczególności dla personelu medycznego. We wszystkich otwartych kawiarniach Green Caffč Nero w Warszawie, Legionowie, Krakowie i Wrocławiu, do 24 listopada, każdy medyk otrzyma darmową kawę na wynos.

Akcja #KawaDlaMedyka to forma podziękowania za pracę, trud i poświęcenie wszystkich medyków. Jak tłumaczy prezes kawiarni „to małe ziarenko wparcia od nas”. Dlatego pracownicy służby medycznej mogą czuć się zaproszeni na kawę lub herbatę.

Jedynym wymogiem jest pokazanie legitymacji lub identyfikatora podczas składania zamówienia. Więcej informacji na stronie kawiarni, gdzie znajduje się także lista otwartych lokali.

Źródło: www.rynekzdrowia.pl

reklama
reklama

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.