Prawo medyczne na Uniwersytecie Szczecińskim - ratownicy24.pl

Prawo medyczne na Uniwersytecie Szczecińskim

prawo
Fot. iStock

Prawo medyczne to jeden z dziewięciu nowych kierunków studiów przygotowanych przez Uniwersytet Szczeciński. Rekrutacja rozpocznie się 1 lipca.

Wydział Prawa i Administracji przygotował trzy nowe kierunki: prawo służb mundurowych, prawo medyczne (będą to studia drugiego stopnia) oraz prawo internetu i ochrony informacji.

Oprócz prawa medycznego, przyszli studenci będą mogli wybrać także socjotechnikę lub oddziaływanie społeczne. Kierunki te są wynikiem rozmów z pracodawcami i studentami. Dodatkowo Uniwersytet Szczeciński oferuje kierunek anglojęzyczny – social sciences. Będzie on zarówno dla studentów z Polski jak i z zza granicy.

Jest to dobra wiadomość, zwłaszcza że nasz portal informował ostatnio, że pewne kierunki takie jak „ratownictwo medyczne” są likwidowane z powodu braku chętnych.

Źródło: www.rynekzdrowia.pl

reklama

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.