Walka Borkosia o powrót do zdrowia - ratownicy24.pl

Walka Borkosia o powrót do zdrowia

Dzisiaj zawód ratownika medycznego jest marginalizowany
fot. archiwum Marcina „Borkosia” Borkowskiego

Kilka miesięcy temu Marcin „Borkoś” Borkowski uległ wypadkowi podczas jazdy motoambulansem. Jak wygląda jego walka o powrót do zdrowia?

Po wypadku ratownik przeszedł kilka poważnych operacji. Aktualnie poddaje się rehabilitacji, aby móc wrócić do sprawności. W swoich mediach społecznościowych informuje, jak obecnie przedstawia się jego stan zdrowia.

Przypominamy, że Borkoś uległ wypadkowi 13 października w Dzień Ratownictwa Medycznego. Około godziny 17 doszło do kolizji motoambulansu z samochodem marki Opel. Kobieta, która kierowała pojazdem była trzeźwa. Natomiast ratownik w ciężkim stanie trafił do szpitala. Tam Marcin Borkowski przebywał w stanie śpiączki farmakologicznej.

Czytaj wywiad z Borkosiem: „Dzisiaj zawód ratownika medycznego jest marginalizowany”

Borkoś posiadał motoambulans od marca 2020 roku. Pracował jako ratownik medyczny. Natomiast w wolnym czasie poruszał się motoambulansem po Warszawie, aby pomagać potrzebującym, którzy np. doznali urazów w miejscach publicznych.

źródło: instagram.com/borkos_ratownik/

reklama
reklama

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.