Rekord szczepień w WSRM w Łodzi - ratownicy24.pl

Rekord szczepień w WSRM w Łodzi

Ratownicy medyczni pobili rekord szczepień w Łodzi
fot. https://expressilustrowany.pl/Grzegorz Gałasiński

W mobilnym punkcie Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi ratownicy medyczni pobili rekord szczepień. Zaszczepili około 600 osób dziennie.

Zainteresowanie szczepieniem przeszło najśmielsze oczekiwania medyków z Łodzi, jak zapewnia rzecznik WSRM, Adam Stępka. Mieszkańców Łodzi oraz okolicznych miejscowości nie przestraszyła nawet ulewa. 1 maja zaszczepiono 590 osób. Chętni stali w kolejce kilka godzin, a ostatnie szczepionki Johnson&Johnson podano o godzinie 0:30 w nocy z soboty na niedzielę.

Ratownicy medyczni następnego dnia zaszczepili 625 osób. W poniedziałek medycy formalnie zapraszali na szczepienie do godziny 20, jednak wcześniej zapewnili, że w razie potrzeby nikt nie odejdzie bez szczepionki.

źródło: https://expressilustrowany.pl/padl-rekord-szczepien-w-mobilnym-punkcie-wsrm-w-lodzkim-parku-na-zdrowiu-szczepili-ok-600-osob-dziennie-najmlodszy-pacjent-mial/ar/c14-15592968

reklama
reklama

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.