Ratownicy uratowali rodzinę z pożaru - ratownicy24.pl

Ratownicy uratowali rodzinę z pożaru

Ratownicy uratowali rodzinę z pożaru
fot. istock.pl

W czwartek nad ranem dwóch ratowników z Białogardu było w drodze do pacjenta. Wtedy zobaczyli, że w jednym z domów wybuchł pożar. Pomogli wszystkim domownikom.

Ratownicy podczas dojazdu do potrzebującego zauważyli płonący budynek w miejscowości Doborowo. Niezwłocznie wezwali straż pożarną. Natomiast dyspozytora medycznego poprosili o wysłanie kolejnego zespołu do pacjenta, do którego jechali. To relacja Pauliny Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Dzięki tak szybkiej reakcji udało się uratować wszystkich mieszkańców domu. W budynku przebywała kobieta, która niczego nieświadoma spała, tak samo jak trójka dzieci. Ratownicy medyczni obudzili i wyprowadzili domowników. Później rozpoczęli gaszenie płonącego domu.

Dalsze działania kontynuowali strażacy z KP PSP Białogard u OSP Tychowo. Ratownicy uratowali rodzinę z pożaru, tym samym domownicy zawdzięczają im życie, podkreśla Heigel.

źródło: onet.pl

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.