ZRM w Chojnowie: ratownik został dźgnięty nożem - ratownicy24.pl

ZRM w Chojnowie: ratownik został dźgnięty nożem

Dziś w nocy (25.03) doszło do tragicznego w skutkach incydentu. Jak poinformował na swoim facebookowym profilu ZRM w Chojnowie, ratownik medyczny udzielający pomocy choremu z podejrzeniem koronawirusa został przez niego zaatakowany nożem.

Jako pierwszy o sytuacji poinformował bolesławiecki serwis The Bad Bunzlauer, który zamieścił następującą informację: “Mamy bardzo przykry incydent z dzisiejszej nocy. Zaatakowany nożem został ratownik medyczny – dźgnięty w klatkę piersiową (akcja działa się w karetce), sprawdza uciekł z miejsca zdarzenia. Godzina akcji – 3 w nocy. Pacjent z podejrzeniem o zakażenie koronawirusem. Trzymamy kciuki za ratownika i jego szybki powrót do zdrowia.”

Jak podał serwis, ratownik otrzymał 8 ciosów nożem a nożownik uciekł. Pozostali członkowie ZRM reanimowali swojego kolegę przez całą drogę do szpitala.

W środę (25.03.) podano informację, że nożownik został zatrzymany. Mniej więcej w tym samym czasie na profilu facebookowym ZRM w Chojnowie zamieścił informację, że stan poszkodowanego ustabilizował się a ratownik czuje się dobrze.

ZRM w Chojnowie
fot.: Facebook – Zespół Ratownictwa Medycznego w Chojnowie

Żródło: http://www.lubanski.eu/ https://www.facebook.com/bunzlauer/ https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3l-Ratownictwa-Medycznego-w-Chojnowie-108535304119190/

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.